Uczestnicy > Wydarzenia > Powiat stalowowolski...

Powiat stalowowolski zaprasza do współdecydowania

W piątek, 9 marca 2012 roku o godz. 16:00 w Sali 31 Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli przy ul. Staszica 5 odbędzie się spotkanie informacyjne projektu "Decydujmy razem".

Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego, zainteresowanych wspólnym wypracowaniem skutecznych działań z zakresu promocji zdrowia i profilaktyki.

Obecni na spotkaniu mieszkańcy otrzymają materiały promocyjne oraz informacyjne o projekcie, zawierające m.in. dane statystyczne o stanie zdrowia mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego. Podczas spotkania zaprezentowana będzie również idea samego projektu oraz harmonogram poszczególnych spotkań dla zespołu partycypacyjnego, który utworzą sami mieszkańcy.

Spotkanie potrwa około godzinę. Poprowadzi je, odpowiedzialny za realizację projektu w powiecie stalowowolskim, animator partycypacji publicznej.

W projekcie może wziąć udział każdy. Czekamy na ludzi aktywnych, kreatywnych oraz takich, którzy czują współodpowiedzialność za społeczność lokalną. Zależy nam na współpracy z  osobami, którzy chcą bezpośrednio przyczynić się do promocji zdrowia i profilaktyki w Powiecie Stalowowolskim.

Szczegółowe informacje o postępach w realizacji projektu "Decydujmy razem" w powiecie stalowowolskim znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.stalowowolski.pl/decydujmyrazem. Można je też uzyskać pod numerem telefonu: (015) 643 36 36.

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: