O projekcie > Wiadomości > Powiaty kwidzyński,...

Powiaty kwidzyński, sztumski i tczewski współdecydują

2012-02-16
Kolejne spotkanie z cyklu Laboratoriów Animacji Społecznej poświęcone będzie dyskusji nad procesem partycypacji w politykach publicznych na tle projektowanej Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego do 2020 roku oraz tworzeniu projektu standardu Samorządu Zaangażowanego Społecznie.

Proces partycypacji w politykach publicznych to temat przewodni IV już Laboratorium Animacji Społecznej dla subregionu Nadwiślańskiego. Podczas spotkania, które odbędzie się w dniach 29 lutego w Szadowie przewidziane są dyskusje grupowe i debata okrągłostołowa.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy: animatorów partycypacji publicznej, członków gminnych i powiatowych grup roboczych ds. polityk publicznych, członków gminnych zespołów zadaniowych ds. partycypacji społecznej, przedstawicieli urzędów gmin i powiatów, radnych, liderów lokalnych, przedstawicieli organizacji społecznych, grup nieformalnych, przedstawicieli środowisk młodzieżowych i seniorskich, przedstawicieli mediów, przedsiębiorców, mieszkańców zainteresowanych sprawami rozwoju swoich gmin i powiatów z obszaru subregionu nadwiślańskiego, powiaty: kwidzyński, sztumski i tczewski.

Zachęcamy do zapoznania się z programem spotkania załączonym poniżej.

Liczba miejsc dla uczestników laboratorium jest ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia w formie elektronicznej przyjmuje Dominik Sudoł: dsudol@ekokwidzyn.pl, www.ekokwidzyn.pl

Laboratorium Animacji Społecznej odbywa się w ramach projektu „Decydujmy razem”. Więcej informacji o Laboratorium Animacji Społecznej tutaj.

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: