Uczestnicy > Wydarzenia > Dzierżoniów rozwija...

Dzierżoniów rozwija przedsiębiorczość

Mieszkańców Dzierżoniowa, zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, zachęcamy do wypełnienia ankiety. Dzierżoniów, przystępując do naszego projektu wybrał do realizacji politykę przedsiębiorczości, w ramach której opracowywany będzie dokument programowy pt. Program Rozwoju Przedsiębiorczości w Dzierżoniowie. Ankieta będzie pomocna przy jego opracowaniu.

Od 2011 roku Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie wraz z gminą miejską Dzierżoniów w ramach Zespołu ds. Programu Rozwoju Przedsiębiorczości bierze udział w projekcie „Decydujmy Razem”.
Aby zachęcić mieszkańców do udziału w projekcie przeprowadzono szereg działań rekrutacyjnych - umieszczono informacje o projekcie w lokalnych mediach oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Dzierżoniów. Rozwieszono także plakaty na terenie miasta  oraz wysłano kilkadziesiąt zaproszeń  do przedsiębiorców, radnych Rady Miejskiej, pracowników Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, przedstawicieli organizacji pozarządowych, Ośrodka Pomocy Społecznej, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wielu innych instytucji wspierających przedsiębiorczość.

Wszystkie osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą zachęcamy do wypełnienia załączonej ANKIETY i dostarczenia bezpośrednio do Powiatowego Urzędu Pracy w Dzierżoniowie Rynek 27, sekretariat: pok. nr 102 lub Dział Instrumentów Rynku Pracy: pok. nr 5, lub przesłania w/w ankiety drogą elektroniczną na adres: sekretariat@pupdzierzoniow.pl.

link 

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: